Jesteśmy na rynku od 1991 roku. Od samego początku celem działań firmy jest produkcja kształtek dla potrzeb budowy, modernizacji i remontu rurociągów.

Starając się sprostać wymaganiom naszych klientów od 2018 roku funkcjonujemy na rynku kształtek elektrooporowych jako TQ-Fitting, lecz pierwsze kroki stawialiśmy już w 1991 roku kiedy to powstawała marka Trans Quadro, której jednym z założycieli był Pan Adam Oczkowski.
W przeciągu 30 lat udało nam się zbudować szeroką sieć dystrybucji w większości krajów Unii Europejskiej jak i poza jej granicami.

TQ-Fitting jest wiodącym jak też i jednym z bardziej doświadczonych producentów kształtek  z polietylenu na rynku europejskim. Zaufanie i sumienność są filarami naszej polityki rozwojowej, dzięki ciagle wzrastającemu zaufaniu klientów do naszych produktów jesteśmy w stanie każdego dnia stawiać czoło coraz to trudniejszym wyzwaniom technologicznym.

Mufy
Maszyny

Zawsze wierzyliśmy że jakość jest naszym największym atutem, dlatego nasze kształtki wykonujemy przy zachowaniu najwyższych standardów.

Korzystamy z surowców najwyższej próby jakości, dzięki czemu nasze produkty są zgodne z obowiązującymi normami na rynku wodnym jak i gazowym. Firma TQ-Fitting stworzyła nowoczesny zakład produkcyjny, to właśnie tam powstają i są udoskonalane nasze produkty, gotowe są bezpośrednio poddawane badaniom. Daje to gwarancje bezpiecznego stosowania naszego wyrobu.

Zakład produkcyjny w którym powstają nasze kształtki został zbudowany według najwyższych europejskich standardów. Naszym głównym celem jest dbanie o jak najwyższa jakość wytwarzanych i dystrybuowanych produktów, dzięki czemu możemy sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów.